نتایج جستجو برای عبارت :

اصول تربیتی بر مبنای رحمت و محبت

گاهی نسیم رحمت خداوند عجیب می وزد؛مراقب باشیم‌،
که از این نسیم و رحمت الهی خود را دور نکنیم.
یک گناه و خطاء چه بسا انسان را چنان از این نسیم دور کند؛ که دیگر راهی برای برگشت نباشد.
وچه کارهای خوبی که باعث می شود وجودمان سراسر از محبت و عشق به محبوب شود.
کتاب نسیم بهشت: آیا دین جز محبت و رحمت است؟ این کتاب کامل می کند کلام امام(ع) را

کتاب نسیم بهشت(نکاتی در مورد محبت و رحمت)نویسنده: حبیب الله فرحزادانتشارات: طوبای محبت
معرفی:
نسیم بهشت، نسیم رحمت و محبت است.در بهشت جز این ها را نمی­توان یافت.اهل بیت علیهم السلام هم که مظهر رحمت الهی و مصداق کامل محبت ­اند، حقیقت بهشت اند.کلام­شان از بهشت است. رفتارشان از بهشت است و جز رحمت و محبت از آنان سر نمی ­زند.
خلاصه:
نکاتی در باب محبت و رحمت که از دو کتاب
هر کسی به نوعی از رحمت خدا مأیوس است. یکی آن قدر رحمت خدا را کم می‌بیند که از رفتن به بهشت ناامید است. یکی آن‌قدر از رحمت خدا ناامید است که فکر نمی‌کند می‌شود بدون عذاب قبر هم به بهشت رفت. یکی آن‌قدر رحمت خدا را کم می‌بیند که احتمال نمی‌دهد بدون مدتی در جهنم سوختن به بهشت برود. یکی چنان گناهانش او را از رحمت خدا ناامید کرده که دعا برای شهادت در رکاب امام زمان(عج) را جکی مسخره می‌بیند. آن یکی هم از رحمت خدا ناامید است که دعا نمی‌کند خدایا مرا
✅نکته طلایی نهم: عشق و محبت به فرزند
⬅️وظیفه پدر و مادر تنها تأمین غذا و لباس و بهداشت فرزند نیست، بلکه فراتر از آن اظهار محبت و مهربانى نسبت به فرزند است.⬅️محبت را باید از دل به زبان و عمل آورد تا فرزند آن را واقعاً لمس کند.⬅️الف: پیامبر، شیدای امام حسن و امام حسین بود. آنان را می‌بوسید و به اصحاب خود می‌فرمود: من از شدت علاقه‌ام به این دو، دوست دارم زندگیم را میان آنها تقسیم کنم. (بحارالأنوار، ج43، ص315)⬅️ب: امام صادق علیه السلام مى‌فرمای
هنگامی که کسی را دوست می داری...

امام صادق (علیه السلام)
فرمودند: هنگامی که کسی را دوست میداری، او را از این محبت آگاه کن، زیرا
این کار، دوستی بین شما را محکم تر می کند. (کافی ، ج 2 ، ص 644 ، حدیث 2)

نسبت دین و محبت
از نظر اسلام می توان به روایت امام باقر (علیه السلام) استناد کنیم که «هل الدین الا الحب» آیا دین جز محبت است؟ و می
توان آغازگر قرآن یعنی «بسم الله الرحمن الرحیم» را در سوره فاتحة الکتاب
دلیل این قرار دهیم که در اسلام همه چیز با رحمانیت
بله محبت می کردم
ولی به چه کسانی؟
به کسانی که با من هم سلیقه باشند
در واقع اون هایی که من رو تایید کنند!

این محبت نیست
این کاسبی و خودستایی است

دلم می خواد روزی برسه که آدم ها رو بدون محاسبه بخوام
هنر اینه به کسی محبت کنی که اطمینان داری نمی تونه جبران کنه

هل مِن مدّکر؛ آیا پند گیرنده ای هست؟
میتوان به همه چیز با چشم عبرت و پند آموزی نگاه کرد.دوستی میفرمود: چند باری پیش آمده که در اوج مشکلات و فشارهای فکری و روحی، نوع رفتار کودکم باعث شده آن مشکل فکری برایم حل و آسان شود.نوع رابطه و وابستگیِ کودک به پدر و مادر، بسیار الگوی خوبی برای درس گرفتن جهت «چگونگی رابطه‌ی ما با خداوند» میتواند باشد، چرا که خداوند ارحم الراحمین است، و محبت و رحمت پدر و مادر، پرتویی از محبت بیکران الهی است.و قرآن حکیم، قرن
بإسمک الأعظم   یکی از زوایای ناشناخته‌ی امام عصر علیه السّلام، مهر و محبّت آن بزرگوار به انسان ها و به ویژه شیعیان است. متأسفانه از گذشته‌ی دور چنین بوده است که امام را تنها با شمشیر و خونریزی و قهر و انتقام معرفی کرده و چهره‌ای خشن از آن حضرت نشان داده اند؛ حال آنکه آن حضرت مظهر رحمت بی کران الهی و پدر مهربان امّت و همدمی دلسوز و همراهی خیرخواه است.
ادامه مطلب
 ✍یک کارهایی انجامش همیشه خوب است، اما در این ماه به انجامش ویژه تر تاکید شده. مثل همین که رسول رحمت فرموده اند: "در ماه رمضان صله رحم به جا بیاورید" پس اگر کاری از دستت برای قوم و خویشت بر می آید به حرمت همین ماه برایش انجام بده اما نکند به جای صله و هدیه، برایش زحمت و دردسر ببری. می دونید چقدر صله رحم برکات و رزق و روزی را زیاد می کنه . پس یا علی مددبحارالانوار، ج۹۳، ص۳۵۷ ┄┅┅❅❅┅┅┄ 

دانلود نسخه کامل کتاب اصول فقه سمیرا محمدی جلد 1 و 2
نسخه:پی دی اف با کیفیت بالا
تعداد صفحات جلد یک:۳۵۶
تعداد صفحات جلد دو:۳۴۸

دانلود فایل

دانلود کتاب اصول فقه سمیرا محمدی جلد اول دانلود رایگان کتاب اصول فقه کاربردی جلد 1 
دانلود رایگان کتاب اصول فقه سمیرا محمدیxدانلود رایگان کتاب اصول فقه سمیرا محمدی pdfxدانلود رایگان کتاب اصول فقه سمیرا محمدی جلد اولxدانلود کتاب اصول فقه سمیرا محمدیxدانلود کتاب اصول
محبت ها و ارادت ها و تحویل گرفتنهایی که به خاطر امنیت شغلی و منافع شخصی هست حالم رو بهم میزنه...
چطور بعضی دخترها و پسرهایی که به خاطر زیبایی شون یا موقعیت اجتماعی شون یا موقعیت اقتصادیشون یا هر چیزی که باید توی این دنیا گذاشت و رفت بهشون محبت میکنن، اون محبت و توجه رو جدی میگیرن...
چطور بالا نمیارن؟!!!
حالم از بعضی از توجه ها بهم میخوره...

کتاب خدا دوستت دارد : بیان جلوه هایی از رحمت پروردگار به همراه مثال هایی روشن

کتاب خدا دوستت داردنویسنده: غلامرضا حیدری ابهرینشر جمال
معرفی:
خدا بندگانش را دوست دارد و پیوسته، آنان را از لطف و رحمتش بهره مند می سازد.توجه به رحمت پیوسته ی پروردگار، زندگی را برای ما شیرین تر می کند و در سخت ترین شرایط زندگی، به ما آرامش می دهد.کتاب (خدا دوستت دارد) با مثال های روشن، کودکان را با این موضوع آشنا می‌کند و جلوه هایی از رحمت پرودگار را به آنان نشان
 وَ مِنْ آیاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُمْ مِنْ
أَنْفُسِکُمْ أَزْواجاً لِتَسْکُنُوا إِلَیْها وَ جَعَلَ بَیْنَکُمْ
مَوَدَّهً وَ رَحْمَهً إِنَّ فِی ذلِکَ لَآیاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ
(۲۱)
سوره الروم  آیه ۲۱.
و از نشانه ‏هاى او آن است که از جنس خودتان همسرانى براى شما
آفرید تا در کنار آنان آرامش یابید، و میان شما و همسرانتان علاقه ‏ى شدید
و رحمت قرار داد بى شک در این (نعمت الهى،) براى گروهى که مى‏ اندیشند
نشانه‏ هاى قطعى است.
 پیام‏ها:
۱- 
محبت در لغت، به معنای دوست داشتن و علاقه مندی آمده است و در اصطلاح عرفان عملی، به سرور و لذتی که ناشی از جذب شدن به کمال و جمال حقیقی باشد، تعبیر شده است. این کشش درونی، قابل شدت و ضعف است که در مرتبه ضعیف، همان ارادت است. در مرتبه بعد، شوق خوانده و در مرتبه قوی تر به آن محبت گفته اند. اگر محبّت و علاقه مندی، به شدت برسد به آن، عشق گویند.
ادامه مطلب
باران رحمت حق ازآسمان ببارد/ازکوثر ولایت برشیعیان ببارد/اندرقدوم زهرا خشنودگشته احمد/ عزت به دین ودنیا برمومنان ببارد/آن حجت الهی هم کفو مرتضی شد/بین زمزم محبت بر دوستان ببارد/ازنسل پاک زهراگنج امامت آمد/درگلشن ولایت عشقی عیان ببارد/روز تولدش بین آمد سلاله او/نورخداخمینی براین جهان ببارد/تبریک گوی مهدی شد شیعیان ورهبر/لطف وعنایتش برایرانیان ببارد/
تعداد صفحات جلد یک:۳۵۶
تعداد صفحات جلد دو:۳۴۸

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب اصول فقه سمیرا محمدیxدانلود رایگان کتاب اصول فقه سمیرا محمدی pdfxدانلود رایگان کتاب اصول فقه سمیرا محمدی جلد اولxدانلود کتاب اصول فقه سمیرا محمدیxدانلود کتاب اصول فقه سمیرا محمدی جلد 1xدانلود کتاب اصول فقه سمیرا محمدی جلد 1 و 2xدانلود کتاب اصول فقه سمیرا محمدی ج
پاسخ به مسئله اسلام رحمانی و مسائلی نظیر آن با پاسخ دقیق به این پرسش روشن می شود: فرق رأفت و رحمت چیست؟ علامه طباطبایی دو احتمال مطرح می کند: یا مترادفند یا یکی در دفع شر و ‌دیگری در جلب خیر است. به نظر می رسد بیان کتاب لسان العرب با شواهد قرآنی سازگارتر است: و الرَّأْفَةُ أَرَقُّ من الرحمة و لا تَکاد تقع فی الکراهة، و الرحمةُ قد تقع فی الکراهة للمَصْلحة(لسان العرب، ج‏9، ص: 112). اسلام دین رحمت است اما مسیحیت دین رأفت است یعنی گاهی در اسلام  در م
هدف از ازدواج از نگاه قرآن
 وَ مِنْ آیاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُمْ مِنْ
أَنْفُسِکُمْ أَزْواجاً لِتَسْکُنُوا إِلَیْها وَ جَعَلَ بَیْنَکُمْ
مَوَدَّهً وَ رَحْمَهً إِنَّ فِی ذلِکَ لَآیاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ
(۲۱)
سوره الروم  آیه ۲۱.
و از نشانه ‏هاى او آن است که از جنس خودتان همسرانى براى شما
آفرید تا در کنار آنان آرامش یابید، و میان شما و همسرانتان علاقه ‏ى شدید
و رحمت قرار داد بى شک در این (نعمت الهى،) براى گروهى که مى‏ اندیشند
نشانه‏
رسول خدا(ص):خداوند فرموده است فضل و بخشش را از افراد مهربان بندگان من درخواست کنید و در سایه رحمت افراد با رحم زندگى کنید. من در میان این افراد رحمت خودم را قرار داده ام و رحمت و گذشت را از کسانى که قسى القلب هستند نخواهید، چون من در میان افراد قسى القلب سخط و غضب خودم را قرار دادم. وسائل الشیعه/ج8/ص552
. اظهار محبت به فرزندان
محبت، داروی شفابخش بسیاری از دردها و بهترین راه حل مشکلات و ناسازگاری های تربیتی است. محبت به جا، در هر مکان و زمانی و در هر مقطع و سنی، وسیله ای کارآمد و مؤثر است. انسانها، در هر سن و موقعیتی، به عاطفه و محبت نیازمندند؛ اما کودکان، نوجوانان و جوانان بیش از دیگران، تشنة محبت اند. چه بسیارند والدینی که در برابر فرزندان خود محبت فراوان دارند؛ اما آن را ابراز نمی کنند، در حالی که محبت وقتی سازنده و تأثیرگذار خواهد بود که ف
باران رحمت

خورشید عالمتاب هنگامیکه بر دریا و رود خانه ها و اقیانوس ها می تابد ، آب ها
تبخیر شده ، به بالا می رود ، و ابر ها تشکیل می شود و باد این ابرها را جابجا
نموده و بر سرزمین های خشک و تشنه ی آب می برد و آنها را سیراب می کند ، اگر شدّت
بارندگی زیاد باشد و باران بسیار ببارد ، تبدیل به سیل شده و هر چه سر راه خود
باشد تخریب و حتی جان انسان ها به خطر می افتد
اما هنگامیکه خورشیدِ لطف و رحمت الهی بر دل مؤمن بتابد ، و در دل مؤمن عشق و
محبت ایجاد کند ، ا
اگر زن احساس کرد شوهرش به او دروغ می‌گوید یا مرد احساس کرد که زنش به او
دروغ می‌گوید و هر کدام احساس کردند دیگری در اظهار محبّت صادق نیست، این
دیگر پایه‌های محبّت را سست خواهد نمود. اگر می‌خواهید محبّت باقی بماند،
اعتماد را حفظ کنید و اگر می‌خواهید زندگی پایدار بماند باید محبّت را
نگه‌دارید.
+ به نظر شما اعتماد چگونه می‌تواند در محبت تاثیر بگذارد؟
بازنشر:ای که از دستت میرسد... (مردم سیل‌زده)
می گویند شخصی از راهی می گذشت دید دو نفر گدا بر سر یک کوچه جلو دروازه خانه ای با یکدیگر گفتگو دارندو نزدیک است بینشان دعوا شود .

آن شخص نزدیک شد و از یکی از آنها سئوال کرد : (( چرا با یکدیگر مشاجره و بگو و مگومی کنید ؟ )) یکی از گداها جواب داد : (( چون من اول می خواستم بروم در این خانه گدایی کنم ، این گدا جلو مرا گرفته و می گوید من اول باید بروم . بگو مگو ما برای همین است . ))

آن شخص تا این حرف از دهن گدا شنید سرش را به سوی آسمان بلند کرد و به دو نفر گدا ا
#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
ای شیعه ما خداوند ما و شما را به رحمت خود از خطرها، بلاها، بدی‌ها و ناملایمات حفظ کند، که او ولی رحمت است و بر آنچه که بخواهد توانا است، و او ولی و حافظ ما و شما است.
توقیع به مردم قم-ابن ابی غانم قزوینی- الاحتجاج/ ج2/ ص7-466
ترجمه خوب و روان دارای اصول و قواعدی است که پیروی از آنها برای یک ترجمه کامل الزامی است.البته باید خاطرنشان کرد که این اصول از نظر نویسندگان و مترجمان مختلف به گونه های متفاوت در نظر گرفته شده اما روح کلی حاکم بر آنها تقریباً ثابت است.اصول ترجمه را کلاً می توان بر دو نوع تقسیم کرد:•     اصول نظری•     اصول عملی•    اصول نظری ترجمه بر مبنای نظریات اهل ترجمه استوار است و معمولاً شامل کلیه قواعد، روش ها و آگاهی های مختص به ترجمه بوده شامل 4 اصل
انسان به خاطر محبوبش کارهای خاص انجام می‌دهد. کارهایی که او دوست دارد و می‌پسندد.
محبت یک حس تنها نیست. محبت از جنس #اعتقاد است.
قیمت هر کس به این محبت‌های اوست!
چه چیزی را دوست داریم؟ قیمت ما چه قدر است؟
@nasretooba
[عکس 1101×1279]
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
" از راه های پایداری و عمیق شدن محبت این است که محبت، خودخواهانه نباشد..
شاید جنبۀ شعاری داشته باشد. اما ..
اگر دو نفر، هر دو عاشق و دلدادۀ یک ذات با عظمت باشند، به نحوی که آن عظمت دلِ این دو را برده باشد و خودخواهی را از این دو گرفته باشد، در این صورت آن دو به همدیگر علاقه ای پایدار و ماندگار و عمیق پیدا خواهند کرد."
..
پ.ن: به روزگار که هیچش وفا میسر نیست..
سلام
موضوع رحمت خدا بود و تجسم این رحمت در وجود امام معصوم علیه السلام...
رسید به رحمت و مودت در دل مومنین ... ویاد کارگاهمون افتادیم که ما باید بنای جامعه رو بر اساس محبت بگذاریم...
بحث رفت بر اینکه مدل زندگی هامون به سمتی رفته که از محبت خالصانه برداشت های سوء میشه، بعضا سرزنش می کنند و حتی ممکنه در یک گروهی اون خوبی و محبت یک نفر رو برنتابند و حتی زشتی او محسوب کنند!
مثلا بگذارند به حساب فضولی، چاپلوسی، عوام بودن و عقب ماند'ی، تحجر و ...
حرف این ب
آخرالزمان
اگه تمام عالم را کفر پر میکرد، ایمان داشتن اینقدر سخت نبود.
اما مشکل دقیقا اینه که آخرالزمان قرار نیست همه عالم رو کفر پر کنه. طبق روایت در آخرالزمان مسجد هست اما پر است از افراد خدا نترس که مشغول غیبتند، پیشنماز هست اما عقل خود را از دست داده ، آدم ظاهر الصلاح هست، اما مال یتیم میخوره، قاضی مسلمان هست اما خلاف حکم خدا حکم میکنه، منبری هست ، امر به تقوا هم میکنه اما خودش عمل نمیکنه، همت همه شکم شده و شهوت.
اصول کافی ج۸ ص۳۷
دنیای آخرال
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
آنچه حقیر در آن تردید ندارم جسمانی بودن معراج رحمت العالمین نبی مکرم اسلام است.
آنچه حقیر را متحیر کرده است این است که
این وجودی که نور محض بود و رحمت مطلق،چگونه توانست بر روی زمین با این همه و حجاب و ظلمت در میان مردمی با سطح بالایی از غفلت و عصیان و خطا وجهالت بسربرد ...
وجود این وجود روحانی و لطافت و زیبایی و نور و رحمت در قالب خاکی وبدن مادی از بزرگترین عجایب خلقت و اوج ریاضت ایشان است در مسیر عبود
نام بلندش نقل هر منبر علی اکبردر آسمان معرفت، اختر علی اکبراز ساکنان عرش بالاتر، علی اکبرنور خدا را خوب بنگر در علی اکبرتا روز محشر رحمت حق بر علی اکبرچشم فلک هرگز ندیده مثل و همتایشآورده با خود خنده را، بر وجه بابایشدل بُرده از آل عبا با روی زیبایشبر بیت بابایش شده زیور علی اکبرتا روز محشر رحمت حق بر علی اکبردلداده ی حیدر شدن، توحید یعنی اینمست از می کوثر شدن، توحید یعنی اینعبد علی اکبر شدن، توحید یعنی ایندر ذات حق ممسوس چون حیدر، علی اکبر
امید رحمت است عنان تاب ورنه هست                                             آه ندامتی که بسوزد گناه را
میان رحمت عقلی با رحمت احساسی فرق است؛ رحمت عقلی از اجرای حدود الهی نسبت به متجاوزان،مفسدان و خیانتکاران جامعه ابایی ندارد ولی رحمت احساسی در مدار احساسات است و اجرای حدود الهی را نمی پسندد!
خداوند متعال درباره رحمت احساسی می فرماید:
وَ لاتَأخُذْکُم بِهِما رَأْفَةٌ فی دین اللهِ إِنْ کُنتم تُؤمِنون بِاللهِ وِ الیَومِ الآخِر(نور2)
در اجرای حدود
خلاصه کتاب اصول فقه ابوالحسن محمدی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبdownloadketabpdf.blog.ir › خلاصه-کتاب-اصول-فقه-ابوالحسن-محمدیخلاصه کتاب اصول فقه ابوالحسن محمدی :: دانلود کتابخلاصه کتاب اصول فقه ابوالحسن محمدی برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید کتاب اصول فقه ابوالحسن محمدی pdf - میهن ویدیو .www.wakilmodafe.com › مقاله › title=جزوه-اصول-فقهجزوه اصول فقه - موسسه حقوقی آوای عدالت سروشاین جزوه از کتاب مبانی استنباطی حق
لعنت به هر فرض و دلیلی، کم میشدم از چشمت،از یاد
لعنت به دانشگاه ملی، لعنت به دانشگاه آزاد
لعنت به چشمان حریصم کام دلم را شور کرده 
چون سیل از چشمم به پا شد از دست چشمان تو فریاد
ای کاش شعرم را نبیند ای کاش شعرم را نخواند
لعنت به استاد عزیزی که شاعری را یاد من داد
هابیل و قابیل وجودم روی تو روی جنگ دارند
ای کاش یا دل داشت یا عقل، از اولش این آدمیزاد
هر لحظه نوشیدم دوفنجان دمنوشِ درد و غصه گفتم
لعنت به نزدیکان هر کس از دوری ما میشود شاد
من لحظه های
بیست وهشت سال در یک خانواده شلوغ ،بدون محبت پدر و مادر رشد کردم، جنگیدم و بزرگ شدم . بزرگ شدم ، مستقل شدم و ازدواج کردم.
و الان ده سال بدون عشق، بدون محبت و بدون دلبستگی دارم ادامه میدم. چون نمیخوام به گذشته برگردم. چون ، انگار ، هنوز ، باید به جنگیدن ادامه بدم .دوباره باید بجنگم .
شاید هم من قابلیت دریافت محبت و عشق را نداشته باشم.شاید اینقدر در دوران کودکی و نوجوانی و جوانی سنسورهای عاطفی من کم کار بوده اند که دیگر بلد نیستم محبت کنم و محبت دریا
بازی محبت و عشق فراوان
آنچه تحقیقات درباره بازی محبت و عشق فراوان می گوید:
بنابر گفتۀ دکتر بروس پری، روان پزشک کالج پزشکی بایلر در تگزاس، کودکانی که سال های اولیه عمر مورد محبت و دلسوزی قرار نمی گیرند، ممکن است اتصالات مناسب برای تشکیل رابطه های صمیمانه در مغز آنها تشکیل نشود....برای مشاهده ادامه این مطلب بر روی لینک زیر لینک کلیک نمایید..
بازی محبت و عشق فراوان
بسم رب الزهرا سلام الله علیها
محبت والد به ولد بیش از محبت ولد به والد است،
که آن اثر است نه این،
با این که اعداد است و علیت و معلولیت نیست،
پس محبت تو به ما که علت مطلق مایی تا چه اندازه است
(یحبهم) کجا (یحبونهم) کجا؟!
علامه حسن زاده
عن الإمام الصادق(علیه السلام): إذا کان یوم القیامة نشر اللّه تبارک و تعالىٰ رحمته حتى یطمع إبلیس فی رحمته! زمانی که قیامت برپا شود، خداوند آنقدر رحمتش را منتشر می‌کند تا اینکه حتی ابلیس هم نسبت به رحمت خدا طمع می‌کند! الأمالی للشیخ الصدوق(ره)؛ ص۲۷۴
مردان بنده محبت هستند و نیروی محبت می تواند آن ها را به هر کاری ترغیب کند.
حال تصور کنید مردی خسته وارد خانه می شود وبا آغوش گرم همسر و یک استکان چای و چند جمله دلنشین مواجه شود . این حجم از محبت به راحتی خستگی چندین ساعته مردان را از تن آنها بیرون خواهد کرد.
خلق خوش ؛ ظاهر آراسته ؛ مهربانی در کلام ؛ درک خستگی ها ؛ سوال پیچ نکردن و.... از راس اموری ست که در هنگام ورود یک مرد خسته باید مورد توجه قرار گیرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
آنچنان از رحمت خداوند میگویند که نتیجه کلامشان انکار جهنم و عذاب میشود....
آری خداوند بسیار مهربان است حتی از پدرو مادر مهربان‌تر
ولی آنکس که در رحمت و مهربانی و محبت خداوند آنقدر افراط میکند که عذاب را منکر میشودجواب قربانیان اسید را چه میدهد؟
انسانهایی که تا عمر دارند باید تاوان ظلم از  حیوانات پست تری را بدهند و ثانیه ها را با رنج و درد تحمل کنند...
براستی خداوند اگر با آنکس که اسید

خدایا خداوندا بارالها پروردگارا معبودا! من اگر فسرده‌ام نکند مادرم آشفته شود و من اگر درمانده‌ام نکند پدرم سرخورده گردد و اگر من در راه مانده‌ام نکند برادر کوچکترم از اراده و شوق صعود به قلل استواری بازبماند و من اگر بیچاره‌ام نکند برادر بزرگترم در تکاپو و جنگیدن برای زندگی بهتر مردّد شود.. خدای من عزیز من! من هر چه هستم و خواهم بود خانواده‌ام را، دوستانم را و عزیزانم را از شرّ من در امان بدار و سایه رحمت و تمامیّت محبّت و خیرت را بر سر
عوارض محبت زیاد ؛ گاهی کمتر عشق به همسرتان بورزید
اهمیت رعایت نکات همسرداری در دوام زندگی مشترک توام با عشق همیشه قابل توجه بوده است.اگر شما هم می خواهید با عشق به همسرتان زندگی آرامی را تجربه کنید این راهکارها را در زندگی خود پیاده کنید.عوارض محبت زیاد
ادامه مطلب
این همه نق نزنید و ننالید از آدم ها و کم لطفی هاشون. اگر که به کسی محبت می کنید/ لطف می کنید/ کمک می کنید/ مهربانی می کنید  اما طرف یا طرف هاتون اهمیتی نمیدن/مغرور میشن و یا تغییر رفتار میدن، ایراد از شما نیست، ایراد از جمله ی محبت، محبت میاره نیست، ایراد از طرف مقابلتونه. طرف مقابلتون آدم حسابی نیست. 
+ آدم حسابی ها معنی مهربونی و عشق و محبت رو میفهمن. اگر نفهمیدن اگر بی توجه بودن اگر عوض شدن اگر فکر کردن خبریه بریزیدشون دور. بریزید دور این آدم ها
" الرحمن الرحیم"

خدای سبحان دو رحمت دارد.رحمت خاصه و رحمت عامه. یک رحمت کل شیء را زیر پوشش دارد. یک رحمت مال متقین است.

اصل هستی خدا رحمت است. خداوند روی رحمت مطلقه و فراگیرش رحمان نامیده شد.
رحمت خاص خداوند به اهل احسان نزدیک تر است.

احسان آن است که انسان طوری خدا را عبادت کند که گویا او را می‌بیند.
رحمت الهی منزه از هر گونه انفعال و تاثر قلبی است.

در حقیقتِ رحمت، دلسوزی اخذ نشده است. آن فیضی که خداوند سبحان به مستمند اعطا میکند همان رحم
" الرحمن الرحیم"

خدای سبحان دو رحمت دارد.رحمت خاصه و رحمت عامه. یک رحمت کل شیء را زیر پوشش دارد. یک رحمت مال متقین است.

اصل هستی خدا رحمت است. خداوند روی رحمت مطلقه و فراگیرش رحمان نامیده شد.
رحمت خاص خداوند به اهل احسان نزدیک تر است.

احسان آن است که انسان طوری خدا را عبادت کند که گویا او را می‌بیند.
رحمت الهی منزه از هر گونه انفعال و تاثر قلبی است.

در حقیقتِ رحمت، دلسوزی اخذ نشده است. آن فیضی که خداوند سبحان به مستمند اعطا میکند همان رحم
محبّتِ همسرِ شما به
شما، وابسته به عمل شماست. اگر بخواهید محبّتش محفوظ
بماند، باید رفتار خودتان را محبّت برانگیز کنید. بایستی وفاداری کنید، امانت نشان
بدهید، صفا نشان بدهید. توقّعات خود را خیلی بالا نبرید، باید همکاری کنید،
باید اظهار محبّت کنید، اینها محبّت ایجاد می‌کند.

محبّت ورزیدن، سرمایه‌ای است که در اوّل ازدواج، خدا به دختر و پسر هدیه می‌کند.
به یکدیگر محبّت پیدا می‌کنند. این را باید نگه داشت. |link|
هبوط انسان به زمین، با چرخش مفهوم ظلم به انواع مختلف و متنوع در ارتباط با انسان همزمان شد .. ظلم هایی که من به خود روا داشتم و می دارم! در ارتباطی عمیق با ظلمیست که به هم نوع خودم روا داشته ام و می دارم .. 

بیاییم به نگاه لطف و رحمت به خودمان اندیشه و نگاه کنیم .. شاید در یابیم که شایسته رحمت، خدای رحمانیم .. ان شا الله ..
جزوه اصول حسابداری 1 شیما براتی

دانلودفایل

مشخصات و فایل های شیما براتی - فروشگاه فایل روزfile24h.ir › profileTranslate this pageفایل های شیما براتی. جزوه آموزشی اصول حسابداری 1. شامل شرح دروس، تست های تالیفی و تمرین های جامع پایان فصول. دریافت. 6,500 تومان حسابداری ...
جزوه اصول حسابداری (1) خانم براتی - SRADsrad.ir › جزوه-اصول-حسابداری-1-خانم-براتیTranslate this pageجزوه اصول حسابداری 1. 1 . حسابداری مالی 2. حسابداری صنعتی 3. … فارس من|مشکلی برای اخذ مجوز از شهرداری
 خیثمه گوید امام صادق ع بمن فرمود ای خیثمه ما درخت نبوت و خانه رحمت و کلید حکمت و کانون دانش و محل رسالت و آمدوشد گاه فرشتگان و محل راز خداییم ما هستیم امانت خدا در میان بندگانش و ما هستیم حرم بزرگ خدا  پس رعایت و احترام ما از کعبه بیشتر است ما هستیم امام خدا ا هستم پیمان خدا هر که بپیمان ما وفا کند پیمان خدا وفا کرده و هر که با ما پیمان شکنی کند پیمان و عهد خداراشکسته است
برامام ماخمینی رحمت پروردگار/تاهمیشه حضرت اواسوه درروزگار/ازفروغش ملت ماناگهان بیدارشد/در جهان شدانقلابش افتخار و آشکار/اوسپهرسروری را داد براسلام ودین/نهضت اوداده پایان بهر مهدی انتظار/اصل کشوررا نهاده برولایت محوری/سربلندی وطن را او دهد باافتخار/آمده برما سعادت باامام ورهبری/بر شهیدان ولایی رحمت حق بیشمار/گریه کن بهرخمینی اوطلوع بندگی است/بعد او سیدعلی شد وارث بر ذوالفقار/انقلاب اوهمانا مطلع الفجر ظهور/سوی مهدی وامامت نهضت اوشدبها
بزرگی می گفت: «قلب زن، پارچه ای است که زود پاره می شود و زود هم رفو می شود».
نشاط و سرزندگی زن، به محبت مرد وابسته است. زن، عشق و احساساتش را با کلمات بیان می کند و نیاز دارد که با شنیدن کلمات، عشق و احساسات را از دیگران دریافت کند. زن، به نرمش و کلمات محبت آمیز، نیاز دارد؛ ولی مردان با رفتار و عمل، عشق و احساسات خود را بیان 
می کنند.
نیاز عاطفی زن، این است که جمله دوستت دارم را چندین و چند بار از زبان همسرش بشنود و از این طریق، به آرامش روحی و اعت
دانلودpdf کتاب اصول و فنون ترکیبیات

دانلودفایل

کتاب اصول و فنون ترکیبیات - ریاضی سراriazisara.ir › postکتاب اصول و فنون ترکیبیات (ترجمه فارسی) این کتاب که ویژه علاقه مندان به المپیادهای ریاضی و کامپیوتر تالیف گردیده ... دانلود سوالات ریاضی آزمون قلم چی ۹۴/۸/۸.دانلود کتاب اصول و فنون ترکیبیات :: اثر پروانه ایbutterfly.blog.ir › post › دانلود-کتاب-اصول-و-فنون-ترکیبیاتکتاب اصول و فنون ترکیبیات نویسندگان: چن چانگ چونگ / کوه خی-منگ مترجمین: حسین ربیعی / حسی
پیشتر شعری از بیدل را برای سنگ لحد انتخاب کرده بودم که در نهایت وسعت بود. اولّین بار آن را از ساعد باقری شنیدم. "وحشیِ دشتِ معاصی را/ دو روزی سر دهید/ تا کجا خواهد رمید؟/ آخر، شکارِ رحمت است!". آرامشی لطیف و جوششی رحمانی داشت. شروع ش این بود که "از چمن تا انجمن جوشِ بهار رحمت است/ دیده هرجا باز می گردد دچار رحمت است" .. فوق العاده بود. رحمت الهی راهت را از هر طرف می بست. گزیر و گریزی نبود. لایمکن الفرار من حکومتک. " نیست باک از حادثاتم در پناهِ بیخودی/ گ
دانلودpdf حل المسائل اصول حسابداری 1 علی مدد

دانلودفایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبحل المسائل اصول حسابداری 1 علی مدد - آپاراتhttps://www.aparat.com › result › حل_المسائل_اصول_حسابداری_1_علی_مددحل المسائل اصول آنالیز حقیقی رابرت گاردنر بارتل – ویرایش چهارم · ایبوک یاب ... دانلود خلاصه کتاب اصول حسابداری 1 مصطفی علی مدد - در قالب pdf · shopping.دانلود حل المسائل اصول حسابداری 1 علی مدد ملک آرایی - آپاراتhttps://www.aparat.com › result › دانلود_
هرروزبا قرآن و حدیث: پیامبر رحمت و مهربانی فرمود :
هنگامی که مردم دسته جمعی گناه کنند خداوند بلایی فراگیر و همگانی بر ایشان نازل فرماید تا متنبه شوند و توبه کنند 
هنگامی که امر به معروف و نهی از منکر فراموش و ترک شود خداوند آن قوم را خانه نشین میکند 
و هنگامی که یاد وذکر خدا از دلها بیرون رود خداوند ترس از مرگ رابین آنها زیاد کند تا خوشی دنیا را نبینند 
اصول کافی/ جلد ۴ /ص ۱۴
دراین عیدخدا صدها نشان است/شکوه وحدتش برما عیان است/بودعید سعید فطر رحمت/نگارستان حق بر عاشقان است/محبت درسرای اهل بیت است/ولایت نردبان برآسمان است/نمازش تیرحق برقلب دشمن/گل آرامشی بر شیعیان است/خودت آماده کن بر حق پرستی/که شیطان راشکست ازمومنان است/همیشه دربصیرت حق مداری است/ولایت گوهرهر جسم وجان است/طلب کن عیدیت از درگه دوست/ظهور مهدی صاحب زمان است/
{معرفی کتب مهدوی - شماره 34}

کتاب "میر مهر"

حجت الاسلام سید مسعود پورسیدآقایی ، نویسنده ی کتاب، عضو شورای واحد پژوهش و نگارش فیلم نامه در مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما و از مسئولین بنیاد حضرت مهدی میباشند.
در مقدمه ی کتاب اینگونه آمده: امام عصر (عج) تجلی رحمت واسعه‏ ی حق است. باید نمودها و جلوه‏ های محبت و مهر او را به همه‏ ی انسان‏ها، به ویژه دوستداران آن امام نشان داد. بررسی این نمونه‏ ها، در شرایط امروز و برای انسان خسته‏ ی معاصر، از اه
خلاصه کتاب اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsاصول حسابداری 1 جمشید اسکندری pdf - آی آر حسابدارانhttps://www.irhesabdaran.ir › tag › اصول-حسابداری-1-جم...Translate this pageخلاصه کتاب اصول حسابداری ۱ جمشید اسکندری دانلود کتاب اصول حسابداری ۱ جمشید اسکندری عنوان کتاب اصول حسابداری ۱ فرمت این فایل پی دی اف تهیه /تالیف ...دانلود کتاب اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری - آی آر حسابدارانhttps://www.irhesabdaran.ir › ... › دروس تخصصی کاردانیTranslate this pageخلاصه

افزایش عشق و محبت بین زن و مرد نکته بسیار مهمی است که برای رسیدن به آن باید دو طرف تلاش کنند.
مهر و محبت افزون بین زن و شوهر به عوامل بسیاری بستگی دارد که مهمترین آنها احترام متقابل می باشد. هرکدام از آنان وظایفی در قبال یکدیگر دارند که با انجام این وظایف محبت بیشتری از همسر خود دریافت می کنند. احترام و اهمیت دادن به همسر، مهیا کردن شرایط مناسب زندگی، همراهی همسر در امور مختلف، پرهیز از بحث و مجادله ‏های بی ‏نتیجه، توجه به خواسته ‏های جنس
امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: عزت، کرامت، شرافت و کامیابی امت اسلامی در پیروی از دستورات نبی مکرم اسلام (ص) است
به گزارش  شریعت نیوز ،مولوی عبدالصمد کریم زایی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اهل سنت ایرانشهر اظهار داشت: قرآن کریم یکی از عمده‌ترین و سازنده‌‏ترین اهداف رسالت رسول اکرم(ص) را تالیف قلوب و ایجاد انس و تفاهم به جای خصومت و دشمنی بیان می‏‌دارد .
وی ادامه داد: اگر کسی در تاریخ به دیده عبرت بنگرد این م
هوالهادی
...اگر میخواهیم به این محبت دست پیدا بکنیم ، اوّلا باید حجابها از روی قلب برداشته بشود که نور خداوند به این قلب بتابد و باران رحمت بر زمین این قلب ببارد ، بنابراین این قلب باید تصفیه بشود .
مطلبی که هست برای اینکه این قلب تصفیه و تزکیه بشود ، یک مقداری در دست خودم آدم هست ، امّا مقداری هم در دست خود آدم نیست ، انسان میتواند مقدّماتش را فراهم بکند ، دنیا را کم بکند ...اگر انسان واقعاً میخواهد به آن محبّت دست پیدا بکند و زمین قلبش را پاک و ت
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، آیت‌الله محمد محمدی قائینی بعد از ظهر امروز در درس خارج از فقه اصول خود  با بیان اینکه ماه شعبان ماه پیامبر خداست و ماه رمضان ماه مردم، اظهار کرد: ماه شعبان دارای برکاتی است که باید از آن بهره لازم را برد، در این ماه اعمال فراوانی ذکر شده که باید خود را ملزم به انجام آنها بدانیم.
وی با اشاره به اینکه در این ماه دامن محبت خدا باز بوده و رحمت از زمین و آسمان بر انسان نازل می‌شود، خاطرنشان کرد: خدا نکند از ماه شع
یعنی اگه من به اندازه ی کافی عاشق خودم باشم، دیگه از محبت آسیب نمی بینم؟ بی خودی توی دام محبت نمی افتم؟
فک کنم راه حلش این باشه. باید عشق رو در وجود قوی تر کرد :عینک_آفتابی
از طرفی هم باید یادت باشه که هویت مستقلت اول از همه قراره همیشه مستقل باشه.

مجموعه امام زمان و من: دلایلی ساده و کودکانه برای غیبت آقا به همراه راهکارهایی برای پایان غیبت

معرفی:
بعضی حرف ها از سر خشم است، بعضی از دلخوری، بعضی از سر ترس و نگرانیبعضی حرف ها هم از سر محبت استیک محبت بی چشم داشت، یک محبت اصیل و ناب :محبت امام
خلاصه:
مجموعه امام زمان و من حرف هایی به حجه ابن الحسن است از جنس محبتبرای غیبتش دلایل کودکانه می آورد و برای آوردنش راهکار هایی ساده به کودکانبه غیر از دومین جلد که کمی ایراد محتوایی دارد، بقیه جل
تعداد صفحات جلد یک:356
تعداد صفحات جلد دو:348

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود رایگان کتاب اصول فقه سمیرا محمدی :: دانلود کتاب پی دی افbookpdfdownload.blog.ir › tag › دان... Translate this page دانلود فایل. دانلود کتاب اصول فقه به روش ساده سمیرا محمدی جلد اول و دوم - ... https://snfile.com › محصولات › حقوق شما کاربران گرامی می توانید در این بخش، کتاب اصول ... دانلود رایگان کتاب اصو
طاووس یمانی می‌گوید: وقتی وارد مسجد شدم، دیدم امام سجاد علیه السلام در آنجا
مشغول عبادت است، عرض کردم: شما را در حالتی دیدم که زیاد سوز و گداز داشتید و حال
آن که سه مایه امیدواری برایتان وجود دارد: اول آن که فرزند رسول خدایی، دوم: مشمول
شفاعت جدت هستی، سوم: رحمت پروردگار شامل حالتان خواهد شد.امام فرمود: فرزند
فرستاده خدا بودن برایم امنیت به وجود نمی‌آورد. زیرا خداوند در قرآن می‌فرماید:
«فلا انساب بینهم یومئذ و لا یتساءلون» [۷]؛ ( روز قیامت
متن سرود یاریگران زندگی 
قطره قطره می شود خروش ، انسجام قلب های مهربانذره ذره غنچه های زندگی ، می دمد به خانه و دیارمانذکر نام کردگار آسمان ، رمز جوشش و شکفتن استرحمت و محبت خدای مهربان ، همنشین خانه ی دل من استهمکلاسی عزیز و سخت کوش من    با تو رمز عاشقی دوباره جلوه می کندهمکلاسی پر از نشاط و زندگی        در میان دست ما سپیده غنچه می کندیاریگران زندگی هست ، رمز استقامت و گذشتیاریگران زندگی ، می کشد دو خط ضربدر بر شکستیاریگران ، یاریگران ، ب
از زمین بلند شدن آدم 
دستا رو به زانوی اراده زدن و بلند شدن
وقتیه که محبت آدم و دلش سمت درستی رو هدف گرفته باشه .. 
یه قدرت رَد کردن و عبور کردن داشته باشه
و اینم فقط کار دل آدمه ..
دنیا داره خیییلی زود می گذره 
کاش بیدار بشم ..
صدا می زنن ما رو
کاش همه چیزم، همه هستی ام رو بفهمم از اونه ..

اصول تربیتی بر مبنای رحمت و محبت
671- اکثراً بر این باورند که رحمت و محبت یعنی قربان صدقه رفتن و ناز و نوازش کردن و همه امیال طرف را برآورده نمودن و همه اعمالش را تصدیق کردن و او را پرستیدن! این درست در نقطه مقابل رحمت و محبت قرار دارد و عین فسق و فریب و تبهکاری و شیطنت است. تا بر این پنداری اسیر شیطانی!
672- رحمت آن کردار و گفتاری را گویند که باعث بیداری و عقلانیت است و محبت هم آن کردار و گفتاری را گویند که موجب هدایت بسوی خداست به هر روش که باشد. و ای
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):مؤمن درگرفتاری صبوراست ومنافق درگرفتاری بی تاب. سکوت مؤمن تفکروسکوت منافق غفلت است. بر زبان مؤمن نور(الهی) است ودرخشان وبر زبان منافق شیطانی است که سخن میگوید. درعمل مؤمن یقین دیده میشودودرعمل منافق شک.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):کسی که از روی شناخت عبادت نکندمانند خر آسیاست.
امام صادق(علیه السلام):خداوندشمارامشمول رحمت خودگرداند.بلاها نخست به ما روی می آورد آن گاه به شما. آسایش ها نخست به ما روی می آورد سپس

امام حسن علیه السلام می فرمایند:

أَلْقَریبُ مَنْ قَرَّبَتْهُ الْمَوَدَّةُ وَ إِنْ بَعُدَ نَسَبُهُ، وَ الْبَعیدُ مَنْ باعَدَتْهُ المَوَدَّةُ وَ إِنْ قَرُبَ نَسَبُهُ.

✅ خویشاوند کسى است که دوستى و محبّت، او را نزدیک کرده باشد و اگر چه نژادش دور بـاشد و بیگانه کسى است
که از دوستى و محبّت به دور است و گرچه نژادش نزدیک باشد.

اصول کافی، ج ۲، ص ۶۴۳ ، ح ۷ / تحف العقول ص ۲۳۴ 
نیایش صبحگاهی
خدایا آنگونه زنده‌ام بدار که نشکند دلی از زنده ‌بودنم و آنگونه بمیرانمکه کسی به وجد نیاید از نبودنم...
خداوندا تو را ستایش می‌کنم زیرا وقتی در تنگنا بودم و تو را طلبیدم فریاد برآوردم و از تو کمک خواستم تو به دادم رسیدی  خدایا رحمت و محبت تو دائمی است آنانی که به تو امیدوارند هرگز سرافکنده نخواهند شد
بخند
مهرفوری زمان آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما عزیزان میکند و اگر هر کار مهری چه مهرژلاتینی چه مهرلیزری و مهرساده ما در خدم
اصول تمرینات مقاومتى PPT - فایل فولدر
توضیحات فایل. اصول تمرینات مقاومتى PPT. کاربران عزیز ، در این بخش فایل تدریس شده در سمینار با عنوان پاورپوینت اصول تمرینات مقاومتى در ...

علم تمرین
علم تمرین. دکتر حمید آقا علی نژاد. دانشگاه تربیت مدرس. 1. طرح درس. برنامه ترم. تمرینات سرعتی وچابکی. جلسه 9. اصول تمرین. جلسه 1 ..... سازگاری های عصبی عضلانی و بهبود اجرا به نوع تمرین مقاومتی براساس ویژگی های زیر بستگی دارد: گروه های ...

ورزش در بیماران کلیوی ودی
امام باقر ع می فرمود جماعتی از مسلمین به سفری رفتند و راه گم کردند نا بسیار تشنه شدند کفن پوشیدند از جاده برکناری رفتند و خود را بریشهای در  خت که اندک رطوبتی داشت چسباندند پیر مردی سفید پوش نزد انهاامد و گفت برخیزید باکی بر شما نیست این آبست آنها برخاستند و آشامیدند سیراب گشتند کی ستی تو خدایت رحمت کند و گفت من از طائفه جنی هستم که با رسولخدا ص بیعت کردند من از رسولخدا ص شنیدم که فرمود مومن برادر مومن است چشم او وراهنمای او است پس شما نباید د
بچه ها من چیکار کنک که رحمت خروس باز رو خیلی دوست دارم!؟
خیلی ارومه
مهربونه
باهوشه
ساده هست
دوست داشتنیه
یه جورایی نازه
گاهی مطیعه
خیلی وقتا میبینی عقلش بهتر از بقیه کار میکنه و ادم درست و حسابی ای هست
خوش میگذرونه
باوفاس
من اگه ایران میموندم قطعا زن همچین کسی میشدم.
البته رحمت خروس باز پایتخت 4 فقط، نه سه نه دو نه یک نه حتی 5. فقط چهار!
من یه شوهر عمه دارم که توی اخلاق و رفتار کپی اونه.
و بچه هاش بسیار اروم، باوقار، بدون مشکلات روحی روانی مثل من،
ب حصرت ابوالحسن  علیه السلام  عرض کردم نزد ما دست ای هستند که دوستدار امامند ولی آن تصمیم راس خرا ندارند که بتوانند از راه عقیده خویش از جان ومال بگذرند  همین قدر که از محبت امام دم میزنند فرمود آنها بواسطه کوتاهی عقل و قصور ادراگشان از جمله کسانی که مورد سرزنش خدا قرار گرفته اند نیستند همانا خدا می فرماید عبرت گیرید ای صاحبان ای صاحبان بصیرت و ایشان صاحب بصیرت نمی باشند 
 حضرت صادق ع فرمود سه کس. هستند که گر چه یکنفرباشند  ولی در باره  انها بصیقه جمع مانندصیقه شمادر فارسی جواب  داده شود  یکی در جایبکه کسی  عطسه زند که باو  گفته شود و پر حمکم الله یعنی  خدا بشما رحمت فرستد که در اینجا اگرچه  کسی  اگر چه کسی  دیگر با اونباشد بصیقه. جمع گفته شود ودیگر مردی که که بمردی کخ بمرددیگری دعا کندکه مبگوبد و عافا کم الله یعنی خداوندشما را عافیت  بخشدو نگهبانان  دیگراز ایشان. که با انسان هستند.  میباشد چنانچه فیضو مجلسی
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات اصول شاداب سازی مدارس می باشد.سوالات اصول شاداب سازی مدارسآن زیر می
پیامبر(صلی الله علیه وآله):کسی که بمیردوامام زمان خویش رانشناخته باشد, درواقع به مرگ جاهلیت مرده است.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):یاعلی! دوست نمیداردتورامگرشخص حلال زاده ودشمن نمیداردتورا, مگرکسی که ولادتش ناپاک باشد.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):برای هرچیزی جوازی لازم است وجوازگذشتن ازصراط محبت وعشق به علی بن ابیطالب است.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):به محبت وعشق به مااهلبیت روی بیاورید, زیراکسی که خدارا باچنین خصلتی ملاقات کند, داخل بهشت
هیچ آدمی نیست که تا حالا محبتی
نکرده باشه، محبت به خانواده به رفیق
به عشق به همسایه و ...
اما یه محبت هایی هست که یواشکیه :))
فقط خودت و خدات میدونی :))
محبت هایی که طرف مقابل نمیفهمه
و هیچ وقت هم قرار نیست بفهمه :))
مثل دعا کردن برای یک دوست یک عشق یک
اشنا یا که غریبه ...
که شاید اصلا ط رو نشناسه و 
یا فراموشت کرده باشه :))
محبت هایی مثل وقتایی که 
جلوی پنجره برنج و نون میریزی
میدونی که چند ساعت دیگه کبوترا
و گنجیشک ها میان اونجا کنار پنجره
و جیک جیک کنا
یه چیزو متوجه شدم اینجا
اون هم اینکه 
ادم ها خیلی وقتها میتونن به هم کمک کنن یا محبت کنن یا حتی حرف بزنن با هم
از سر غرور (احتمالا غرور بریتیشی)
از سر خودخواهی و خودبرتربینی هست که توی روزای سخت دست هم رو نمیگیرن
برای همینم هست که خیلی تنهان.
وضعیت ادمای این کشور دقیقا عین وضعیت بچه پولدارای ایرانه،
پولدار
بی نیاز
بی کس و تنها.

نمونه ش ساشا سبحانی.
اصول شیک پوشی خانم ها
اصول مهم شیک پوشی که رازهای مهمی دارد و بهتر است هر خانم ایرانی آن را بداند و از آن در استایل،
انتخاب لباس و ست کردن لباس خود بکار گیرد. شیک پوشی به این معنی نیست که شما حتما
لباس های مارک دار و گران بخرید و بپوشید. شما می توانید با پوشید لباس های ساده اما حتما
می بایست در انتخاب و ست کردن لباس دقت کنید تا اصول مهم شیک پوشی را رعایت کرده باشید.
ما در اینجا یک سری اصول مهم شیک پوشی را برای شما جمع آوری کرده ایم تا شما با خواندن
تأثیر #محبت به اهل بیت علیهم السلام

▪️برید بن معاویه میگوید: در نزد حضرت امام محمّد باقر علیه السّلام بودم که مردى از اهل خراسان که پیاده از آنجا حرکت نموده بود بر حضرت داخل شد و پاهاى خود را بیرون آورده نشان داد که همه شکافته و پاره پاره شده بود.
▪️عرض کرد: «یابن رسول الله! به خدا سوگند که انگیزه حرکت من از خراسان تا اینجا جز محبّت شما اهل بیت نبوده است.»
▪️حضرت فرمودند: «به خدا سوگند اگر پاره سنگى ما را دوست داشته باشد، خدا او را با ما محش
معمولا دعای سحر رو جور دیگه ای ترجمه می کنن که معنیش خیلی فرق داره ولی با همین سواد کم عربی که دارم حس می کنم درستش اینه :
خدایا از تو زیباترین زیبایی هایت را می خواهم ، حال آنکه تمام زیبایی های تو زیبا هستند ، پس من تمام زیبایی هایت را می خواهم ...
خدایا از تو وسیع ترینِ رحمت هایت را می خواهم ، حال آنکه تمام رحمت های تو وسیع هستند ، پس من تمام رحمت های تو را می خواهم ...
خدایا ...
و خدایا من چیزی را از تو در خواست می کنم که [می دانم] در همین هنگامه ی درخ
من یه ویژگی یکی از دوستام رو که خیلی دوست دارم اینه که خیلی با خودش رو راسته و اصول زندگی اش (فارغ از درستی و غلط بودن) کاملن شفافه و نتیجه این که راحت می تونه قصایا و گزاره ها رو مبتنی بر اصول گسترش بده. همین باعث میشه به عنوان مثال، تصمیم گیری های خیلی راحت تری در مقایسه با من داشته باشه.
با این حال این شفافیت برای من وجود نداره و وقتی نگاه می کنم، حس می کنم اصول و خط قرمز هام در عمل خیلی منعطف ان. یعنی خیلی کارا رو اگه انجام ندادم ممکنه فقط به خا
من یه ویژگی یکی از دوستام رو که خیلی دوست دارم اینه که خیلی با خودش رو راسته و اصول زندگی اش (فارغ از درستی و غلط بودن) کاملن شفافه و نتیجه این که راحت می تونه قصایا و گزاره ها رو مبتنی بر اصول گسترش بده. همین باعث میشه به عنوان مثال، تصمیم گیری های خیلی راحت تری در مقایسه با من داشته باشه.
با این حال این شفافیت برای من وجود نداره و وقتی نگاه می کنم، حس می کنم اصول و خط قرمز هام در عمل خیلی منعطف ان. یعنی خیلی کارا رو اگه انجام ندادم ممکنه فقط به خا
هر چه دنیا را برای کودکان امن‌تر بکنیم
و ترس، اضطراب و دلهره را کمتر درون آن‌ها نهادینه کنیم،
کودکان بیشتر می‌توانند دوری پدر و مادر را برای ساعاتی تحمل کنند،
زیرا چنین کودکانی محبت والدین خود را در ذهن دارند
و دنیا را به خاطر این محبت، امن می‌بینند.
دانلودpdf کتاب اصول و روش ترجمه

دانلودفایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبدانلود رایگان اصول و روش ترجمه - کتابخانه الکترونیکی پیام نورwww.pnueb.com › courses › اصول-و-روش-ترجمهرتبه: ۴٫۵ - ‏۱۴ رأیدانلود رایگان خلاصه دروس و جزوات درس اصول و روش ترجمه :شامل 2 جزوه. ... بد. نپسندیدم. خوب. خیلی خوب. عالی. 14 رای. از کتاب فوق 2 جزوه و خلاصه درس در سایت وجود دارد.دانلود کتاب اصول و روش ترجمه Becoming a Translator - زبان ...https://langpro.ir › گرایش ها - Academic Eng
غرق شدن در زندگی روزمره باعث می‌شود بسیاری از زوجین محبت به همسر خود را فراموش کنند و در یکنواختی روزها گم شوند. مشکلات مالی، فشارهای مرتبط با تربیت فرزندان و درگیری‌های شغلی از جمله موارد رایجی هستند که می‌توانند پس از ازدواج روزهای عاشقانه را به یک زندگی روتین تبدیل کنند و شکاف‌های عاطفی بسیاری را میان زوجین ایجاد کنند. با این حال بسیاری از زن و شوهرها برای زندگی مشترک خود ارزش بسیاری قائل هستند و با هشیاری کامل می‌کوشند تا صمیمت میان
لقمان حکیم گفت: من سالیان دراز است که با داروهای مختلف مردم را مداوا کردم؛ و نتیجه گرفته ام؛که هیچ دارویی بهتر از “محبت” نیست !کسی از او پرسید: و اگر این دارو هم اثر نکرد چی؟ لقمان لبخندی زد و گفت؛ “جواب سلام را با سلام بده،- جواب تشکر را با تواضع ، جواب کینه را با گذشت

ادامه مطلب
دانلود کتاب اصول و روش ترجمه

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsدانلود رایگان اصول و روش ترجمه - کتابخانه الکترونیکی پیام نورwww.pnueb.com › courses › اصول-و-روش-ترجمهTranslate this pageRating: 4.5 - ‎14 votesدانلود رایگان خلاصه دروس و جزوات درس اصول و روش ترجمه :شامل 2 جزوه. ... بد. نپسندیدم. خوب. خیلی خوب. عالی. 14 رای. از کتاب فوق 2 جزوه و خلاصه درس در سایت وجود دارد.دانلود کتاب اصول و روش ترجمه Becoming a Translator - زبان پژوهhttps://langpro.ir › ... › مترجمی زبان - TranslationTranslate this pageSep 16, 2018 - د
این روزا انگار محبت جرمه 
یجا میگفت دو دسته تنهان مهربونا با گرگا خخخ
دیگه چقدر بذل و بخشش هه هه خخ
چقدر لطف و مهربانی
چقدر دیگه باید به طرف حال بدم تا باهام اوکی بشه
اونجا فهمیدم
باید خودم نباشم خخخ
ولی بیخی خودم میباشم هه ها هی هی هو هو
یروز دلتنگت میشن الان داغه دوروییه دوستاشونن
دانلود کتاب اصول لیزر سولتوpdf

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://ketab.io/ketab.io › book › اصول-لیزر
دانلود کتاب اصول لیزر | کتاب - Ketab.iohttps://ketab.io/Translate this pageOct 11, 2018 - دانلود کتاب اصول لیزر به فارسی اصول لیزر نوشته اوراسیو سوولتو با لینک مستقیم بصورت فایل PDF. این کتاب را بصورت کاملا رایگان از ...http://ketabdownloadpdf.blog.ir/ketabdownloadpdf.blog.ir › دانلود-کتاب-اصول-لی...
دانلود کتاب اصول لیزر سولتو :: دانلود کتابhttp://ketabdownloadpdf.blog.ir/Translate this pageدانلود کتاب اصول لیزر سولت
دانلود کتاب اصول و فنون ترکیبیات

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsکتاب اصول و فنون ترکیبیات - ریاضی سراriazisara.ir › postTranslate this pageکتاب اصول و فنون ترکیبیات (ترجمه فارسی) این کتاب که ویژه علاقه مندان به المپیادهای ریاضی و کامپیوتر تالیف گردیده ... دانلود سوالات ریاضی آزمون قلم چی ۹۴/۸/۸.دانلود کتاب اصول و فنون ترکیبیات :: اثر پروانه ایbutterfly.blog.ir › post › دانلود-کتاب-اصول-و-فنون-تر...Translate this pageکتاب اصول و فنون ترکیبیات نویسندگان: چن چانگ چونگ / کوه خی-
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
کافر همه را به کیش خود پندارد
پیامبر رحمت شرط مسلمانی را گفتن شهادتین می‌دانست ولی معاویه به دلیل اینکه
اولا خودش در فتح مکه از بن دندان مسلمان نشد و ایمان نیاورد ومنافقانه شهادتین گفت
ثانیآ چون به سنت پیامبر رحمت اعتقادی نداشت
اعلام کرد که باید ده سال از مسلمان شدن فردی بگذرد تا از نظر دولت پیمان شکن معاویه مسلمان به حساب آید
وعلت این کار را چنین می‌گفت که شاید فرد واقعا مسلمان نشده باشد
اللهم
زراره گوید حضرت باقر ع فرمود ایا توراراهنمایی نکنم بچیزی که رسولخدا ص در ان استثنا نزده و چیزی را از ان بیرون نکرده  عرض کردم  چرا فرمود دعا است که بر گرداند  پقضا مبرم را که بسختی محکم شده. و برای تشبیه و بیان مطلب انگشتانش  را بهم چسباند یعنی شدت ابرام ان مانند این انگشتانچیبیده بهم باشد 7 عبدالله بن سنان گوید  شنیدم خضرت صادق ع میفرمود دعا قضا مبرم شده را بر گرداند  پس بسیار دعا کنکه ان کلید هر رحمت و پیروزی در ه. حاجت است و بانچه نزد خدای ع
«٢٧٦»یَمْحَقُ‌ اللّهُ‌ الرِّبا وَ یُرْبِی الصَّدَقاتِ‌ وَ اللّهُ‌ لا یُحِبُّ‌ کُلَّ‌ کَفّارٍ أَثِیمٍ‌ خداوند ربا را نابود مى‌کند،ولى صدقات را افزایش مى‌دهد و خداوند هیچ انسان ناسپاس و کافرِ گنهکارى را دوست نمى‌دارد. نکته‌ها: کلمه‌ى«محق»به معناى نقصان تدریجى است و مُحاق به ماه گفته مى‌شود که نورش در شبهاى آخر آن‌چنان کاهش یافته که دیده نمى‌شود.و در مقابل،«ربا»به معنى رشد تدریجى است. این آیه یادآور مى‌شود که هرچند رباخوار به
گفت ای جعفر ما در آنچه خدا بر عیسی نازل کرد این دستور رام ببینم که حق خدا بربندگانش اینستکه چون نعمتی بانهاروی آورد برای  خدا نواصع کنند و چون خدای عزوجل بوسیله محمد ص نعمتی بمن داد من این تواضع را برای خدا کردم چو، این تواضع را بر آی خدا کردم چون این گزارش پیغمبر ص رسید  اصحابش فرمود همانا صدقه صاحبش افزونی بخشد پس صدقه دهید خدا شمارا رحمت کند و همانا تواضع موجب زیادی رفعت صاحبش شود  پس تواضع کنید تا خدا شما را رفعت دهد و همانا گذشت عزت صاحبش
پارک در حجم انبوهی از درختان سر به زیر و خاموش مانده بود
اولین راهرو 
سومین نیمکت 
پشت به همه ی دنیا 
جامه هایی سراپا سیاه آن دو غریبه را در خود پوشانده بود .
اولی با ریش های سیاه 
دومی با مژه های سیاه و‌ تاب داده اش.
...
آهسته آهسته اما محکم منطق زندگی 
سوار واژه ها در برگ ها می وزید 
کسی در گوشم از محبت میخواند 
محبت اشک میشد 
و سیاهی مژه های تابدار دامن عشق را می گرفت...
جزوه اصول فقه 1 علامه مظفر

دانلود جزوه اصول فقه 1 علامه مظفر

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود خلاصه کتاب اصول فقه علامه مظفر pdf | یاوران ... - یاوران ...www.yavaranfile.ir › downloads › دانلود-خلاصه-کتاب-ا...۲۷ مهر ۱۳۹۸ - دانلود خلاصه کتاب اصول فقه علامه مظفر pdf | یاوران فایل. ... اطلاعیه شماره 1لینک دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت وجه به نمایش در می آید و همزمان به ...
شرح اصول فقه جلد 1 علامه مظفر - بان
بسم الله...
یادمه نامزد بودیم که بزور نیومدم خونه تون و می موندم...
مامانم راضی نبود به اینکه با او خلوت کنم اما من بخاطر تو راضیش میکردم
هیچوقت محبت خالصانه بهم نداشتی...
فقط روز اول عقد یه محبت واقعی ازت دیدم که اجازه گرفتی و سرمو بوسیدی..اونم لابد مقدمه چینی بود
برای نزدیک تر شدن...
بعدش دائم محبت میکردی که به خواسته ت برسی، بعد رابطه ام که میرفتی رو تختت و من تنها بدون توجه تا صبح گریه می کردم...
از تنهایی...
بی توجهیت...
نامردیت...
و...
به ندرت ازت مح
جزوه کامل اصول فقه1 سعید شریعتی وحسین قافی

دانلودفایل

دانلود جزوه اصول فقه 1 - دکتر سعید شریعتی و حسین قافیroot.vajerooz.ir › root › htmlTranslate this pageدانلود جزوه اصول فقه 1 - دکتر سعید شریعتی و حسین قافی. از جمله واحدهایی که دانشجویان رشته حقوق باید در 2 ترم بگذرانند، درس قواعد فقه است. سایت جزوه 30تی اقدام ...
دکتر سعید شریعتی و حسین قافی | offering | 4650offering.ghalamirani.ir › offering › htmlTranslate this pageدانلود جزوه اصول فقه 1 - دکتر سعید شریعتی و حسین قافی | offering | 4650. س

رحمان بر «کثرت» رحمت دلالت می­ کند و رحیم بر «ثبات و دوام» آن. پس رحمان خدائی است که رحمت فراگیرش همه چیز و همه کس را شامل می­­شود (مؤمن، کافر، دنیا و آخرت)، و چنین رحمتی در برابر غضب نیست، بلکه غضب نیز از مصادیق آن است.
اما رحیم خدائی است که رحمتی ویژه برای مؤمنان دارد و این رحمت در برابر غضب اوست.[1]

[1] - تفسیر تسنیم، علامه جوادی آملی، ج1، ص 277
یکی از خواهرهای من زیادی جدی است. سرش تو کار خودشه و همش درگیر پروژه ها. گاهی اما یادش میاد که دختره، احساس داره و شروع میکنه به محبت کردن، احوالپرسی و شوخی و خنده. و بعد دوباره همه چی یادش میره و تا نوبت بعد. به قول خودش یه پالسی میاد و میره.
امروز صبح محبت از خودش در وَ کرد و در همون حال که با عجله میزد بیرون برام کیوی پوست کند و گذاشت رو میز. تاکید هم کرد که از رختخواب بیام بیرون.
تا کیوی بعدی خدانگهدار.
پ.ن: گونه هاش به طور طبیعی چال داره. 
اینو گ
محدثه یکسالی است ازدواج کرده ولی قصد طلاق گرفتن دارد و پیش مشاور هم که رفت میگفت شوهرم به من میگوید زشت و مرا دوست ندارد مشاور بعد از چند جلسه دریافت که محبت بینشان از بین رفته و محبت چیزی است که خدا باید در دل باندازد اینطور نیست که محدثه با مرد دیگری خوشبخت شود که دوستش دارد حالا به دلایلی من جمله افسردگی در روابط جنسی سرد است ولی اول تقصیر خودش است و باید به حرم امام رضا علیه السلام برود و نذر و دعا کند نا امواج منفی از داخل خانه بیرون رود مش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها